5 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת אוהלי אבלים

5 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת אוהלי אבלים

כאשר אתם רוצים להשכיר אוהלים, ומחליטים להשקיע דווקא על אוהלי אבלים, כדאי שתיקחו כמה דברים בחשבון. יש נתונים שעליכם לשים אליהם לב. כך, תוכלו להרוויח יותר מהעסק.

1. חשוב להחזיק במלאי אוהלים עמידים נגד גשם:

אם אתם רוכשים אוהלי אבלים, חשוב שתחזיקו במלאי אוהלי PVC, העמידים נגד גשם. אין זמן מתוכנן ל”שבעה”. לפעמים, ה”שבעה” חלה בחורף, ודווקא ביום גשום. בתוך אוהל PVC, יהיו בני המשפחה והמנחמים מוגנים מהגשם והקור.

2. חשוב להחזיק במלאי אוהלי אבלים גדולים:

כאשר אתם רוכשים אוהלי אבלים, חשוב שתרכשו גם אוהלי אבלים בגודל גדול, המסוגל להכיל עשרות מנחמים בו זמנית. אז, אמנם יש לרכוש כמות מספקת של אוהלים בגודל בינוני, אולם חשוב בהחלט שיהיה אוהל גדול זמין בעת שמתקבלת בקשה.

3. כדאי להרחיב את השירות למשפחות האבלים מעבר להשכרת אוהלים:

אוהלי אבלים, היא רק אפשרות אחת ממנה ניתן להתפרנס בתחום של השכרת אוהלי אבלים. אפשר להרחיב את השירות, ולהציע למשפחות אספקה שוטפת של כיבוד, שתייה קרה ומתקן לשתייה חמה בתוספת תשלום. בדרך זו, אפשר להרחיב את מעגל הפונים לעסק בצורה נרחבת ומשמעותית.

4. האם בתוך האוהל יש שולחנות וספסלים, או פינות ישיבה?

כאשר אתם משקיעים כסף על אוהלי אבלים, סביר להניח שתשקיעו כסף נוסף בהשגת שולחנות וכסאות. אז, עליכם לדעת שיש כמה אפשרויות ישיבה בתוך האוהל. יש משפחות, שירצו להזמין ספסלים ושולחנות ארוכים. אבל, יש גם משפחות שירצו להזמין פינות ישיבה- כורסאות וספות נמוכות מאוד, ושולחנות נמוכים, וכיסאות פלסטיק. כדאי שיהיה במלאי מערכות ישיבה לפי כל סוגי ההזמנות.

5. חיבור לחשמל, תאורה בתוך האוהל, וחימום/ קירור:

כאשר אתם צריכים אוהלי אבלים, תצטרכו גם לספק תאורה בתוך האוהל, וחיבור לחשמל. התאורה המתאימה לרוב, היא שרשרת של נורות חשמל. אוהלי אבלים, מחברים לחשמל באמצעות כבל מאריך. לכן, חשוב שתחזיקו סליל של כבל מאריך, אותו תוכלו להשכיר. חשוב גם שתחזיקו מלאי של אמצעי חימום וקירור בתוך האוהל.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*