מתנפחים להשכרה לאירועים בקונספט

איך להתאים מתנפחים להשכרה לאופי האירוע? הכל תלוי בקונספט שאתם בוחרים

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר כיום בתחום האירועים, הוא לערוך אירוע בקונספט. לא משנה אם מדובר באירוע חברה גדול או אירוע משפחתי קטן ומצומצם, כמו יום הולדת, בניית האירוע סביב רעיון מסוים, זה מה שהולך היום. לפי הרעיון בוחרים את הצבעים שישלטו במסיבה, את הכיבוד, את הפעילות וגם את האטרקציות. אז איך מתנפחים להשכרה משתלבים בכל הסיפור הזה? בקלות.

מה הרעיון שלכם?

כשמדובר במתנפחים להשכרה, קל להמחיש את רעיון המסיבה בקונספט על מסיבות ילדים, ומכאן הכל כבר תלוי ברעיון שתבחרו. אם אתם מעוניינים לערוך למשל יום הולדת בנושא נסיכות, החלק הקל הוא לקנות צלחות ומפיות חד פעמיות עם דמויות של נסיכות ולהזמין עוגה בעיצוב המתאים. אך מה עושים עם הפעילות של המסיבה? איך בוחרים באטרקציה שתשתלב היטב ברעיון? כאן נכנסים לתמונה מתנפחים להשכרה.

כיום אפשר למצוא מגוון גדול של מתקנים מתנפחים להשכרה, וכל אחד מהם ישמש כאטרקציה מלהיבה שתמשוך אליה את כל הילדים, אך אם בוחרים לערוך אירוע בקונספט, חשוב להתאים גם האטרקציה לרעיון שנבחר וכך תהיה אחידות והומוגניות לאורך כל שעות המסיבה. לכן, מבין כל המתנפחים להשכרה אנו ממליצים לבחור במתקן של ארמון מלכותי שישתלב היטב.

באותו אופן תוכלו להתאים טירה למסיבה בנושא אבירים, או מתקן דמוי מיקי מאוס למסיבה בנושא דמויות דיסני ויש עוד רעיונות רבים נוספים. אפשרות נוספת היא לא ללכת דווקא על אגדות או דמויות אלא על רעיון כללי יותר, כמו “אירוע ספורטיבי” או “אירוע ברוח צעירה”, ואז מגוון המתנפחים להשכרה שתוכלו לבחור מביניהם רחב הרבה יותר.

אירוע בקונספט לא חייב להיות לילדים בלבד, והוא מתאים גם לאירועים הכוללים משפחות, ירידים, פסטיבלים וכנסים. בכל מקום בו יש צורך לתת מענה למספר שכבות גיל, או כשרוצים שההורים יוכלו לשבת ולהירגע בלי לדאוג לילדיהם, שילוב מתנפחים להשכרה הוא הרעיון המושלם.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*